Renault Clio dizel -91

Shitet nga: Mergim 09 Mar 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

950 EUR

Komuna: Mitrovicë
Vetura është në gjendje shumë të rregullt dhe është i çlajmruar ska denim , 1.9 Dizel hargjimet i ka më se të vogla
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim