Renault Laguna -02

Shitet nga: ilir 16 Mar 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Komuna: Mitrovicë
Vetura eshte ne gjendje te rregullt. eshte e ardhun nga Suedia , me targa dhe dogan RKS Sapo eshte regjistruar dhe ka 1 vit regjistrim.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim