Renault clio -01

Shitet nga: milaim 23 Mar 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 100 EUR

Komuna: Mitrovicë
Renault clio
1.4 benzin
xhamat elektrik
viti 2001
132000 km
guma te reja
hargjimet shum te vogla
vetura eshte ne gjendje te rregullt dhe shum e ruajtne .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim