Renault laguna -98

Shitet nga: 049291805 28 Shk 00:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Përshkrim i sendit:
vetuura eshte ne gjendje te mir teknike , ka keto ka keto karakteristika: dizell. 2.2 kubik, abs,dritaret me rym , climatronik, mbyllje qendrore nga largsia, ulset me nxemje, vollan hidraulik plus levizes, mbeshtetje dore , servisi posa i kryer , me fellne oz 16 coll me goma veres , dhe nej par goma te reja te dimrit me rotkapne , 049291805 viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim