RENAULT CLIO

Shitet nga: FADIL BESHIRI 10 Tet 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Viti: 1994
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Clio
Renault Clio i regjistruar dhe doganuar dmth RKS, n'gjendje t'rregullt i pershtatshum per vozitje dhe tejet ekonomik, per me shum info na kontaktoni miq.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim