Renault Clio - U SHIT

Shitet nga: clio 21 Gsh 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

999 EUR

Viti: 1992
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Clio
Shitet vetura renault CLIO 1 me keto karakteristika :
(seri e veçant nga te gjitha CLIO 1, te ketij lloji)

1. Motorri : 1800 ccm3,
gjysëm ingjeksion,
90 / 100 HP (kuaj fuqi),
Benzin + PLIN
(6 - 7L / 100 km) shpenzime maksimale te derivateve
(5E / 160 km) shpenzime te PLINIT.
2. Viti i prodhimit : ne fund te 1992
rexhistrimi i pare i vetures ne vitin 2000
3. Mbyllje qendrore fabrikisht + ekstra te montuar me dirigjim nga distanca ne vlere prej 50E
4. Xhamat perpara (hapje-mbyllje) elektrike
+
4X-xhamat me nuans (ngjyre) fabriksiht + 35 %.
(shih dallimin ne foto)
5. ABS sistemi i frrenimit + 4X me disk
6. ESP (sistem stabiliteti -kunder ngricave)
7. Shiber
8. Sistemi normal zerimi
Radio me telekomand (cd,usb,aux) SONY
+
2 zerues SONY
9. Instalimin e shperndare per ekstra zerim dhe paisje percjellese
10. çelsa me telekomande (2 cope)
çelsa te thjeshte rezerve (2cope)
11. Mbyllje qendrore nga brenda me PULL ( si modelet e reja te veturave)
12. Goma me FELLNE alumini per vere te profilit 14,
(ne vlere 200 E)
+
M+S R13 te dimrit, ne gjendje shume te mire.
13. Rexhistrim valid deri me 09/09/2016
14. Ngjyre e zeze metalike.
15. Servisi i kryer ne vlere, 130 Euro :
* gurtnet,
* vaji,
* filterat+ filteri i ajrit sportiv,
* ftohesi me fluter,
* termostati i ftohesit,
* termostati i motorit,
* sis.PLINIT komplet (membranat,gypat ... )
* kandelat
* Gjendja e vetures per vitet qe ka, eshte shume e kenaqshme dhe funksionale, me motorr te fuqishem, te shpejte dhe ekonomik. Punon shkelqyshem ne te dy sistemet (plin-benzin). E pershtateshme per cdo moshe, praktike, mjaftushem komode brenda dhe stabilitet ne vozitje .

* Vlen te ceket se nuk eshte hipoteke askund,dhe se eshte veture familjare.
* Ne rast te shit-blerjes, vetura bartet ne emer te pronarit te ri pa problem.

Per detaje me te hollesishme te kontaktojne te interesuarit serioz. + viber (pergjigjem sipas mundesise).

çmimi i volitshëm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim