Renault Clio benzin -99

Shitet nga: Fadil 22 Nën 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Clio
Shes reno clio full exrtra e posardhur nga gjermonia 1.2 ne gjendje te rregull me guma te veres dhe te dimrit per me shum informata kontakto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim