Renault clio 1.5 dci

Shitet nga: berat 08 Tet 23:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 999 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Clio
renault clio 1.5 dci ne gjendje te rregullt mund dhe te provohet . bejm ndrrim me golf 4 kuptohet shtoj para per ndrrim qmimi nuk ndryshon pres blers serioz mund te kontaktoni edhe ne viber 049189081
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim