Renault clio 1.9 dizel

Shitet nga: shkodran 19 Gsh 00:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Clio
I posa ardhur nga jasht ,ne gjendje shum te mire i pa doganuar (mirpo dogana i kushton shum pak pasi qe eshte sistem per bartje ) 1.9 dizell ,goma shum te mira , posedon dhe klim , air beg ,abs , etj.Na telefononi ne 049 739 288 cdo dit nga ora 08.00-18.00 gjindemi ne mitrovice mbrapa mitromontit tek ura e lumit sitnica .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim