Reno clio

Shitet nga: Artoni 11 Sht 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Clio
Shes Reno Clio ne gjendje shum te Mir si n mrena ashtu dhe jasht dci
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim