U shitt RENO CLIO-91 me regjistrim

Shitet nga: viber +38649757755 16 Nën 22:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

890 EUR

Viti: 1991
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Clio
shes reno clio ngjyr e gjelbert 4 dyer hidraulik centrall motorri ne gjendje perfekte 1.4 benzin shpenzimet teper te vogla. hipotek nuk eshte per dokumente ju garantoj dhe se perkthimi mund te vehet te noteri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim