fellne 14she per Vw Opel Fiat Mazda E tj Me 4 Shra

Shitet nga: Renault 15 Shk 23:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

99 EUR   1 150 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Clio
Shes Fellnet Shum te Bukura dhe Nuk Dridhin Gumat i kan Shum te mira Fellnet jan Univerzall sikur se per Golf pasat Opell Fiat e Tj Ju mirpres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim