Renault

Shitet nga: Elbasan 23 Gsh 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Espace
Shes Renault espace dizel 2.2dCi manual 6+R me klim me 7 ulse Ars abs air bag pasqyre dhe gjama elektronik Goma me fellne 17 komand ne timon tempomat cenzor parkimime .i PA DOGANUAR.(aus deutschland)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim