Shitet Renault Laguna

Shitet nga: Sabri 15 Pri 09:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 750 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Laguna
Shitet Renault Laguna 1.9 Dci, diesel, 196.173 km te kaluara. Vetura eshte servisuar se voni. Kaishi dhembezor komplet seti i nderruar, akumulator i ri, goma te veres ne gjendje shume te mire si dhe dy goma te dimrit te reja.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim