Renault Megane

Shitet nga: Zeke 19 Gsh 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Megane
Shes Renault Megane 2.0-liter 16V 150 hp. I regjisturar ne KS. Ka regjistrim dhe makina eshte ne gjendje te shkelqyeshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim