Reno Megan 2000 1.9 dizel dti

Shitet nga: reno 12 Pri 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Megane
shes reno megan ne gjendje shum te mir osht e rujatun si mrena ashtu dhe jasht posedon fuull opcjone me klim gjamat me rrym abs esp 4 goma te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim