RENAULT SCENIC 1.9 DCI AUTOMATIK MITROVICE

Shitet nga: Arton 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 550 EUR

Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Scenic
Shitet Renault Scenic 1.9 DCI Dizell AUtomatik i ardhur nga Zvicrra.
Vetura posedon: centrall klimatronik abs airbag xhamat me rrym+kollor pasqyret me rrym+nxemje karrikat me nxemje mbeshtetse dores cd player komanda ne vollan fellne te bukura me goma te mira hallogenka etj etj.
Vetura eshte shume e ruajtur pa asnje demtim apo gervishje dhe ka nje enterier shume shume te mire dhe komod.
Kontakt edhe ne viber: +38649174459
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim