Reno senik

Shitet nga: Besart 10 Mar 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Scenic
Reno senik ne gjendje Shum te mir teknike dhe Shum i rujtun si mrena ashtu eshe jasht . Klim 1.6 benzin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim