Renault Twingo -01

Shitet nga: Xhelal uka 18 Nën 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Twingo
Renault tfingo shes Renault me targa te huaja dhe bi me porosi vetura franceze nga jasht veturat. Jan t mira dhe lir 400 deri ne 800 euro veturat kan goma te reja dhe xhendje e mir Renault Peugeot cintroen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim