Vetura franceze

Shitet nga: Xhelal uka 05 Shk 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Twingo
Renault twingo shesim renault nga 1997 deri 2002 shum xhendja e mir goma te reja dhe servisim bim edhe autonjete me porosi por vetem franceze
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim