Rover 75 benzin -01

Shitet nga: Imer 20 Shk 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shes roverin ne gjende te rregullt teknike dhe motorike posedon klim,senzor parkingu,abs,xhama me rrym ,bord kompjuter,cd player plus shanzher per 6 cd,pulla vollon per za etj roveri posedon motorr 2.5Benzin V6 per ma shum info kontakto ne ket nr 049257752 imeri bajm edhe ndrrim ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim