blejm te gjitha llojet e veturave qe si perdorni

Shitet nga: auto tregu1 06 Pri 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   230 EUR

Viti: 2015
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Rover
Modeli: 111
blejm te gjitha llojet e veturave qe i keni jasht perdorimi me denim me regjistrim pa dogan me defekte si dhe te aksidentuara kontaktoni numrin 044888375 viber 37744888375 ne qdo koh ne bejm transportin dhe bartjen e veturave kudo ne kosove ,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim