SHES URGJENTT? Citroen Saxo dizel - 2002

Shitet nga: ekremi 19 Sht 18:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR   2 399 EUR

Komuna: Mitrovicë
SHES URGJENTT? Citroen Saxo 1.5 dizel Ne gjendje shum perfekte viti 2002. Regjistrim 1 muaj, goma te dimrit te reja me fellga alumini, hargjimet minimale,më pak se 4L në 100km te garantuara. Edhe servisin e posakryer, vajin e cilësis së mire, filtera komplet. Të mirëseardhur jeni ta provoni dhe të bindeni vetë.

CENTRAL
TIMONI HIDRAULIK
Radio/CD funksionale shume e mire.

" SHUM I RUAJTUR " ja vlen te blihet

049-591-505 044-419-006
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim