Seat cordoba -02

Shitet nga: agim 01 Gsh 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Mitrovicë
seat cordoba 1.9 sdi pa dogan po sa ardhur nga gjermania
bejm dhe ndrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim