Seat Toledo

Shitet nga: Seat 24 Jan 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Viti: 1994
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seat
Modeli: Toledo
Shitet seat toledo 1.9 turbo dizell ne gjendje shum te mir teknike regjistrim 21.3.2016 servisin ekrym guma tmira 'Sava' irujtum sijasht ashtu dhe mrena -Ndrrim i mundshum-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim