Shitet ose ndrrohet Vectra benzin -98

Shitet nga: OPEL 26 Pri 17:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 750 EUR

Komuna: Mitrovicë
SHITET VETURA


Tipi. Opel Vectra Benzin 1.6


Viti Prodhimit 1998 regjistrimi i pare 1999


Vetura Posedon.AC Klimen ABS AIR BAG ESP mbyllje qendrore me komand 2 qelesa

Xhamat me rryme rregullimin e timonit

Gjithcka funksionale


RKS dhe nje pronar prej se ka ardhe ne Kosove


shume i paster si mbrena ashtu edhe jashte.

Nuk eshte hipotekë dhe mundeni me perkthy menjeher ne emerin tuaj


Çmimi 1750

e ndrroj me ndonje veture me te vogel me ndrrim Çmimi ndryshon

REGJISTRIMI I SKADUAR pa denimme shume info ne 045348227
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim