Subaru Legacy 1992

Shitet nga: Bilalli 07 Shk 22:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shes apo nderroj veturen e Markes Subaru Legacy , 1992, Benzin, manual , posedon ABS, Klime , 4Wd dhe qdo gje punon perfect. Regjistrimi i skaduar por i qlajmeruar me kohe dhe pa denim.
Veturen e she me qellim e migrimit sa me te shpejt ok. Pre bleres shume serioz dhe se qmimi eshte i diskutueshem puna e arsyes se shitjes. Ju mirepres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim