Subaru Legacy 1992

Shitet nga: bilalli 20 Shk 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shes ose nderroj veturen e markes Subaru Legacy e vitit 1992 , benzine, 2000 kubik , posedon Klime dhe ABS si dhe 4wd , eshte i qlajmeruar dhe pa denim. Nderroj me Golf 2, jetta, Opel Kadet, Vectra etj dhe shtoj para nese ka nevoj. Mirepres bleres serioz dhe se kam nevoj per nje veture me te vogel, Hargjon 9 L per 100 km qe vet e akm matur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim