Subaru Legacy benzin -92

Shitet nga: Bilalli 14 Pri 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Mitrovicë
Vetura e tipit Subaru, modeli Legacy, vitit 1992, 2000 kubik, posedon Klime, ABS, 4wd, i qlajmeruar dhe pa denim, ne gjendje te mire shume dhe hargjime 9 lit ne 100 km.
Nderroj edhe me ndonje me te vogel sipas marrveshjes dhe shtoj para , Me nderrim qmimi tjeter eshte 700
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim