subaru legacy 2.0 benzin 1992

Shitet nga: kola 11 Tet 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Viti: 1992
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Subaru
Modeli: Legacy
Shes kerrin. Ka klim abs gjamat me rrym pasqyret me nxemje dhe centrall. Esht i qjlajmrum esht rks. veq tblers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim