U SHIT ...►►► → VW PASSAT 1.9 TDI -04

Shitet nga: Mitrovice 22 Shk 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
info.049/777-654 ....Shes me çmim te volitshem PASSAT 1.9 TDI,viti i prodhimit nentor 2004(seri e vitit 2005)...i ka te kaluara 200.000km ne gjendje TIP-TOP,regjistrimi i skaduar këto dite....karrigat me nxemje,tempomat,bord kompjuter,klime automatik,gomat e dy stineve+alu fellne 17",alarm me bllokade,xenon etj etj....SI DHE ME LIBER TE SERVISIT...shih fotot....kerr per merakli...vetem bleres serioz ju lutem!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim