U SHIT

Shitet nga: BMW 14 Pri 19:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 980 EUR

Komuna: Mitrovicë
SHitet bmw 320 Dizel e po sa ardhur nga Belgjika dogana dhe regjistrimi i par ne RKS ne muajin e 12-2014 ,eshte ne gjendje te mir ,vetura ka lekur brenda dy ngjyresh ,fellne te mira 18-she ,ka shiber me nje fjal eshte ne gjendje te shkelqyeshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim