U SHIT E GZOFT BMW

Shitet nga: bmw 25 Pri 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
BMW ESHTE NE GJENDJE EXTRA TE MIRE
ESHTE NE FUND TE VITIT 2002
REGJISTRIM KA PLOT NI VIT
MOTOR EXTRA TE MIRE 2.0
KLIM FUNKSIONALE
BORDKOMPJUTER
ABS.ESP
AERBEG
CENTRAL
FELLNE ME GOMA TE MIRA etj
Per me shum ne tel
044215592
049215592
Makina eshte ne emrin tim personal
dhe eshte e garantuar per letra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim