U SHIT E GZOFT-VW JETTA 1.6 TURBO DIZEL ME KLIM...

Shitet nga: jetta 13 Shk 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 450 EUR

Komuna: Mitrovicë
Makina eshte ne gjendje shum te mire
Gomat i ka shum te mira
Dizel eshte gjithmon edhe ne letra
Ne vozitje eshte shum e shterngume
Ka klim dhe servo
Per me shum ne tel:
044215592
049215592
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim