U SHIT E GZOFT=W PASSAT 1.9 TDI -02

Shitet nga: pasat 31 Mar 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 450 EUR

Komuna: Mitrovicë
PASATI ESHTE NE GJENDJE EXTRA TE MIRE
ESHTE NE FUND 2001 DHE KA RGJISTRIM 11 MUJ
MOTOR SHUM TE MIRE ME KREJT SERVISAT TE KRYM
KLIM FUNKSIONALE
ABS.ESP
GJAMA ME RRYM
CENTRAL
FELLNE ME GOMA TE MIRA etj
Per me shum ne tel;
044215592
049215592
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim