U SHIT FLM VW GOLF 4 TDI 1.9 -02

Shitet nga: golf 4 08 Mar 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
GOLFI ESHTE NE GJENDJE EXTRA TE MIRE
I SAPOARDHUR DHE POSEDON GJITH DOKUMENTACIONIN
VIT ORODHIMI 2002
POSEDON 2 QELSA
KLIM FUNKSIONALE
ABS.ESP
GJAMA ME RRYM
CENTRAL
FELLNE ME GOMA SHUM TMIRA
MOTOR 66 KW ME SHPENZIME SHUM TE VOGLA etj
Per me shum ne tel:
044215592
049215592
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim