U SHITTT.....Opel corsa 1.4 benzin-92

Shitet nga: opel 05 Mar 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

699 EUR

Komuna: Mitrovicë
OPEL CORSA 1.4 BENZIN regjistrim deri ne fundt te muajit maj 2015. vetura osht ne gjendje perfekte nuk ka nevoj me investu asni cent nta. vetura eshte shum e pastert si ne enterier si nkaraseri si nmotorr. dritaret i hapen dhe mbyllen me rrym, baterin e ka te re, gomat i ka te gjitha te dimrit shum tmira, antifriz, ulen e ka te re,filterin e ajrit e ka te ri, nexmja funksionale, freni i dores funksional. vlen te ceket se vetura eshte vozitur qe nje koh te gjat nga nje femer po ashtu ne emrin e saj eshte, vetura eshte e vitit 1992 mirpo per her te par eshte rigjistruar dhe ka dal ne qarkullim me 07.05.2002 per dokumente ju garantoj perkthimin mundemi meniher me bo dhe garantoj qe nuk eshte ne hipotek.


hostel hotel motel bujtin bujtinë appartament apartament banesa banesë shtepi shtëpi hostel pristina prishtinë kosovë kosovo
audi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.calibra.banesa.troje.usb.pc.tv.kafshe.qen.1.2.3.4.5.6.7.8.9. tiguan.lloptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100 JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG MAZDA gjyp MERCEDES 190 200 230 220 A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C 220 E200 E220 E240 E270 CDI E320 ML 270 ML 320 ML 420 sprinter kamionet kamion CHEVORLET AVEO AUTO-ONLINE CAPTIVA KALOS MATIZ FIAT PUNTO DUCATO STOLO gjip www FORD FIESTA FOCUS GALAXY MONDEO TRANSIT HONDA ACORD CIVIV A A gjip HUNDAY ACCENT GETZ H100 i10 i20 i30 SANTA FE TERACAN NISSAN TERRANO RENO CLIO MEGANA SHKODA FABIA OKTAVIA VOLVO V40 V70 TOYOTA 4RUNNER AVENSIS COROLLA LAND CRUISER OPEL ASTRA CORSA VECTRA VEKTRA ZAFIRA ff PEUGEOT 206 306 307 406 banesa me qira banesa per shitje apartman apartmant apartmane banes me qira shtepi me qira shpi me qira
,Kamion,Autobus,Banesa,Kompjuter,Bilardo,Celulare,Nokia,Samsung,Sony Ericsson,LG,Blackberry,Iphone,Banes....aA PER KETO MAKINA: KOMBI, FURGON,ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , DAEWOO, FIAT, FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAULT CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CA..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim