U shittt..-Mitsubishi Lancer 1.3 benzin -91..reg..

Shitet nga: mitsubishi 15 Shk 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

499 EUR

Komuna: Mitrovicë
shes Mitsubishi Lancer 1.3 benzin viti i prodhimit 1991 ndersa motorrin e vilushkat e krejt jan te vitit 1995, 4 dyer ngjyr e bardh regjistrim deri ne fund te muajit korrik 2015. vlen te ceket se vetura nuk eshte ne hipotek eshte qe 8 vite ne vozitje te ni personi dhe e ka majt per qefi dhe kontraten mundemi meniher me bo te noteri.

ky qmimi vlen vetem per 3 dit ndrrim me naj ford fiesta ose opel corsa mirpo me ndrrim ka qmim tjeter


bmw,bmw x5,mercedes, ml, opel,vectra,vektra, astra, corsa, mazda, nissan,mitsubishi,honda, hyundai,dacia, logan,lancia, alfa romeo, fiat, bravo, brava, marea, palio, audi, vw, golf, vento, passat, rover, rover 75, land rover, chrysler, chevrolet,ford, fiesta, mondeo, escord, escort, ndrrim nderrim, ndrroj, nderroj, ndrrohet, nderrohet, familjare, 4 dyer, madhe, vogel,frontera,omega,punto,urgjent,pezho,karavan,citroen,renault,scenic,


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim