VW Bora -04

Shitet nga: Vw 19 Pri 21:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shes Vw Bora
1.9 TDI, DI tkuqe
Viti i prodhimit 2004
Diesel
Automatik, Tiptronik
Fellne 15 ose 17, me goma M+S
Tempomat
Klimatronik
Abs, Esp, Airbag
Pasqyret dhe gjamat elektronik
Senzora te shiut
Central
Navigacioni origjinal i VW
Karavan
Ndrrim i mundshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim