VW Caddy 1.9 TDI -00

Shitet nga: Fadil 07 Qer 12:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Mitrovicë
shes vw caddy ne shendje shume te mire viti i prodhimit 2000 1.9 tdi
motorrin ne gjendje shume shume te mire
vetura eshte ne gjendje te mire teknike dhe optike
1400euro per ma lire mos hupni kohe me thirre
Presim bleres serioze
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim