VW Caddy TDI -00

Shitet nga: Januz 11 Shk 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shitet vw caddy tdi viti i prodhimit 2000 ka regjistrim deri ne muajin e 7
2015 eshte ne gjendje shume te mir dhe ka shpenzime shume te vogla me nje fjal eshte ne gjendje shume te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim