VW Caddy dizel -96

Shitet nga: jeton 09 Mar 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Mitrovicë
shes vw cadi pikap ngjyr e bardh dizell ne gjendje te rregullt motorin 1.9 viti i prodhimit 96 rigjistrim ka deri ne prill qmimi i vetures esht 1600 euro te interesuarit mund te lajmrohen ne keta nr 044360884 dhe 049400977 ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim