VW GOLF 5 V TDI 1.9 -05

Shitet nga: alban 28 Shk 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shitet Golf 5 V TDI, 1.9 -05
KLIMA,ABS,8 AIRBAG,BIARD COMPUTER , TEMPOMAT, DRITARET AUTOMATIC ALOFELGE YLL DHE SHUM TE HJESHMEE.
VETURA OSHT NE GJENDJE SHUM TE MIR OSSHT I RUJTUN MUNDENI ME PA EDHE NE FOTO REGJISTRIMI I KA DALNr:044215201

Viber: 049113352
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim