VW Golf 2 (19E) -87

Shitet nga: Uka 28 Maj 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Regjistrim nuk ka, dhe eshte i clajmruar. Eshte 2 dyresh.Ne gjendje shume te mire teknike.Amortizerat dhe jastakat i ka te ri(jane te montuar nje dite para se te skadoj regjistrimi). Pres bleres serioz!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim