VW Golf 2 -89

Shitet nga: artan jashari 05 Dhj 07:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
muzik fellne gjithqka ne gjendje te rregullt dhe drita big xenon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim