VW Golf 2 TDI - 1 vit regjistrim fiks

Shitet nga: Golf 2 29 Tet 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 100 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shitet golf 2 1.6 TDI me 57 Kw, viti i prodhimit 1991, ngjyrë të kaltër të mbyllt , ne gjendje shume te mirë teknike motorrin e ka TOP, regjistrimi 1 vit, shumë e ruajtur mrenda dhe jashtë , nuk eshtë hipotekë në asnjë bank , nuk ka asnje pikë korrezion, podin arrë. Të posandrruara: vajin me filetra, korb&llamell, rripin dhemzor,gomat e reja,anti-frizin, akumllatorin e ri me garancion nuk ka nevoj për asnjë investim. Të gjitha funksionale. S'ka fjal hajdeni kqyrne Golfin keni me u befasu. Thirrni !!!
Posedon:
-Central
-4 goma te reja
- Karriga EXTRA
-Timon EXTRA
-Cd
-Drita kristal
-Akumulatorin e ri

Golf me të mirë ne KOSOVË nuk ka , është pêr maraklite golf 2 . Ja vlen me marr!
Veq ki me vozit,asnje cent !!

Pres bleres serioz !
Kontaktoni: 049333815
Viber: +38649333815
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim