VW Golf 2 turbo diesel 1.6 -90

Shitet nga: Edi 12 Maj 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
vetura posedon centrall servo gomat e reja interier te ri i regjistruar 1vit te plot. Dhe esht ngjendje te shkelqyer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim