VW Golf 3 Dizel -91

Shitet nga: Sami 03 Mar 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 900 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shitet Golf 3 dizel i regjistru deri me 03.03.2016 automjeti eshte ne gjendje te mir harxhimet shum te vogla auomjeti ka extra dritat para dhe prapa automjeti nuk oshte ne hipotek dhe eshte i gashem per pronar te ri serioz per ma shum mund te kontaktoni ne tel.049 143854
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim