VW Golf 3 TDI -95

Shitet nga: Arben 16 Pri 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Mitrovicë
shitet golfi n gjendje prefekte per merakli i ruajtun shum n gjendje t mir si n karoseri ashtu edhe n motorr
vetuara posedon
motorrin 1.9 tdi 66 kw 90 ps.
volanin hidraulik me levizes posht edhe lart
shiber n funksion
centrall n funksion
aerbak n funksion
inventarin e golf 4
regjistrim edhe 4 muaj
n emrin tim personal perkthim menjeher te noteri
goma dhe fellne 15 BBS origjinalka me goma t veres
hargjimet minimale me 10 euro 200 km
tip top
as nji cent ska nevoj investim sa t mujsh me vozit dhe me mush ka nji her rezervarin.
urnoni ju mirpres.qmimi shum pak i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim