VW Golf 4 1.6 benzin 2001 i shiturrrrrr

Shitet nga: Golf 13 Krr 18:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shitet Golf 4 -1.6 benzin viti 2001 ne gjendje teper te mir teknike shum i rujtum si nga mbrenda dhe nga jasht . ekstra Klima AC xhoma ne pull para mas radio CD magazin fellne te Reja 16 regjistrim deri ne fund vitit
Verejtje Vetura gjindet ne Peje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim